Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sezon 2018 wkrótce się zaczyna

Sezon 2018 już prawie się rozpoczął. 16 stycznia 2018 zróbcie pierwszy krok i zacznijcie wspinaczkę.

Gry rankingowe

Tak jak miało to miejsce w poprzednich sezonach, wasza ranga zostanie zresetowana na początku sezonu. Wasza nowa ranga będzie oparta o wasze obecne MMR i rezultaty 10 meczów rozstawiających.

W kręgu Pretendenta usuwamy ograniczenie do gry tylko solo w kolejce rankingowej solo/duet. Zauważyliśmy, że Pretendenci dość często grali przeciwko duetom Mistrzów, czego efektem był spadek poziomu rywalizacji w kolejce rankingowej (odwrotnie do naszego pierwotnego zamysłu z 2016 roku). Ma to również negatywny wpływ na duety graczy z wyższych okolic kręgu Mistrza. W nadchodzących tygodniach będziemy sprawdzali, jak ta zmiana wpłynie na ogólną jakość kolejki.

Nagrody za kolejkę rankingową, poza kryterium kręgu, będą wymagały też 2. lub wyższego poziomu honoru na końcu sezonu.

Honor

Podobnie jak ranga, honor również resetuje się na początku sezonu. Gracze na 3., 4. i 5. poziomie honoru będę mieli łatwiejszy start, o czym możecie przeczytać więcej tutaj. Potem już tylko do was będzie należała honorowa gra podczas wspinaczki w drabince.

Nagrody za honor w 2018 zaczynają się od 3. poziomu honoru.

…i więcej

Gdy zacznie się nowy sezon, znów będzie można zdobywać skrzynie hextech dla każdego bohatera poprzez uzyskanie w grze oceny S- lub wyższej.

Zdecydowanie opłaci się wam szybko rozegrać mecze rozstawiające i pozostać na przynajmniej 2. poziomie honoru, żeby móc wziąć udział w naszym nowym turnieju — Starciu.

Dużo się zmieniło od rozpoczęcia przedsezonu! Więcej informacji znajdziecie na tych stronach.

Aktualizacja przedsezonowa
Opis patcha 7.22
Opis patcha 7.23
Opis patcha 7.24
Opis patcha 7.24b
Opis patcha 8.1

Do zobaczenia na Summoner’s Rift!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.