Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Scarra bush / Scarra ward: TT

Zacznijmy od filmiku, który przedstawi Wam sytuację od którego wzięły się tytułowe określenia:

http://www.youtube.com/watch?v=Gv4swGEKNXg

Jak widzicie pomyłki i błędy zdarzają się nawet profesjonalistom. Gorzej, gdy zdarza się to przed szeroką publicznością – tak jak było to w tym wypadku. Podczas streamu Scarrze dwukrotnie nie udało się postawić warda ze smoka na dolny tri-bush pomimo, że sztuczka ta jest stosunkowo prosta i nie wymaga wiele wprawy. Społeczność oczywiście szybko podchwyciła sytuację, a z głównej reddita filmik nie schodził przez dwa dni. Od czasu pojawienia się tegoż filmiku tri-bush przy dolnej linii nazywany jest często “Scarra bushem“, a gdy próba postawienia warda przez ścianę zakończy się niepowiedzeniem, to sytuację nazywamy “Scarra wardem“.

Tutaj znajdziecie poradnik jak zwardować Scarra brush, aby podobna sytuacja nigdy się Wam nie przydarzyła. A na zakończenie prezentujemy Wam filmik z HotShottem w roli głównej.

http://www.youtube.com/watch?v=DEjjUA1OvZs

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.