Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Coast zmienia skład – kolejny europejski jungler w NA

Zgodnie z zapowiedziami, Team Coast ma wejść w nowy sezon z kompletnie nowym składem przystosowanym do walki w NA Challanger Series. Dzisiaj poznaliśmy pierwszego nowego gracza, który dołączy do drużyny, a jest nim Lucas “Santorin” Tao Kilmer Larsen, który powiększa europejską “kolonię” w Ameryce Północnej.

Decyzja ta może trochę dziwić, zwłaszcza kiedy pod uwagę weźmie się fakt, że z drużyną nie żegna się dotychczasowy jungler – Joshua “NintendudeX” Atkins, który zostaje przesunięty na ławkę rezerwowych. Jak wyjaśnia manager drużyny, ostatnie dwa splity (a także niedawno zakończone All-Star) uświadomiły go, że w Coast musi dojść do zmian, jeśli team chce myśleć o powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Ameryce. Santorin okazał się być najlepszym kandydatem na swoją pozycję.

Sam Santorin jest znany głównie z występów w Cloud 9 Eclipse podczas ostatniego turnieju relegacyjnego (zawodnik ten nie pomógł zbytnio drużynie, która przegrała swoje Bo5 wynikiem 3:0). Nowy zawodnik Coast może pochwalić się jeszcze występami w takich temach jak: The Fox Sound czy Intellectual Playground, a także osiągnięciem Challangera na serwerze EU West. Lucas już wkrótce przeniesie się ze swojego domu w Danii i dołączy do drużyny w gaming housie.

Team Coast:

DenmarkSantorinLucas LarsenJungle
USAWizFujiiNApollo PriceAD
USADaydreaminMiles HoardSupport
USANintendudeXJoshua AtkinsSub/Jungle
USAJintaeJustin DinhSub/Mid
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.