Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rozważana jest nowa opcja za RP – finishery

W ostatnim czasie Riot przeprowadza wśród części graczy kilka różnych ankiet, których jak w większości tego typu przypadków celem jest ocena pomysłów jakie mają szanse w przyszłości zostać wcielone w życie w League of Legends. Na co Riot wpadł tym razem?

Pierwszym pomysłem jest przywrócenie do gry finisherów, które były już dostępne w czasie tegorocznego trybu Ultra Rapid Fire, tym razem miałyby zostać one wprowadzone na stałe, a proponowana cena jednego finishera w sklepie wynosi 975 RP. Co ciekawe w przeciwieństwie do większości dotychczasowych propozycji tego typu w ankietach w tym przypadku Riot nie pyta się graczy co sądzą oni o zaproponowanej cenie, a jedynie czy chcieliby aby finishery zostały wprowadzone do gry. Warto zaznaczyć od razu, że nowe finishery miałyby być znacznie mniej rozpraszające od tych, którym przyjrzeć mogliśmy się podczas U.R.F-a dzięki czemu nie istniałoby ryzyko, że negatywnie wpłyną one na czytelność rozgrywki.

Kolejną propozycją jest wprowadzenie nagrody za zdobycie odpowiedniego poziomu maestrii na danej postaci, a dokładniej rzecz ujmując za takie osiągnięcie mielibyśmy otrzymywać zmieniony wygląd umiejętności danego bohatera. Sporo osób jednak zauważa, że tego typu rozwiązanie mogłoby sprawić, że zmodyfikowany wygląd umiejętności zbytnio przypominałby te obecne w niektórych skórkach danego championa co mogłoby niepotrzebnie wprowadzać graczy w błąd. Dla przykładu miałoby to wyglądać mniej więcej w następujący sposób:

Kolejną propozycją jest możliwość wyposażenia naszej postaci w specjalny hełm (który oczywiście zmieniałby jedynie jej wygląd) co miałoby kosztować nas równo 590 RP. Wspomniany hełm prezentuje się obecnie w następujący sposób:

Ostatnim pomysłem jaki Riot sprawdza poprzez wspomniane ankiety jest możliwość zakupu specjalnej statuy pojawiającej się na mapie i przedstawiającej wybranego przez nas bohatera. Owe statuy miałyby nas kosztować w sklepie 640 RP, a wygląd przykładowej statuy w grze zobaczyć możecie poniżej:

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3e8sjn/new_riot_survey_finishers_for_975_rp_and_new/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.