Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rozpoczyna się polowanie

Dzień 21

Tropiliśmy stwora aż do zmierzchu, a potem rozbiliśmy na noc obóz. Inni łowcy są wykończeni, a ranni nie dadzą rady już zbyt długo kontynuować, ale nie możemy się poddać. Tyle śmierci, tyle agonii – nie można tego zignorować. Zgładzimy go.

Dzień 35

Bestia zaatakowała nocą. Poruszała się niczym woda, ale skórę miała jak żelazo. Nasze włócznie roztrzaskały się, nasze tarcze popękały. Poza mną nikt nie przeżył. Spaliłem to, co pozostało i wyruszyłem śladem stwora. Zabiję go albo zginę od jego ostrych jak brzytwa zębów.

Dzień 43

O świcie przybyło trzech łowców i okradło mnie z mojego przeznaczenia. Zaatakowali bestię za pomocą pancerzy i oręży stworzonych z niezbadanych potworów. Ich uderzenia były jak gromy rzucane za pomocą wirujących ostrzy i najeżonych kolcami cepów. Niezniszczalna bestia ubita przez tę trojkę. Stwór, który dokonał masakry moich ludzi, moich braci – padł tak szybko. Zarżnęli go i tyle ich widzieli. W ich oczach dostrzec można było ogień, więc pewnie udawali się na kolejne polowanie.

Trop swe ofiary wraz z Sejuani Łowczynią Bestii, Dravenem Łowcą Bestii oraz Tryndamerem Łowcą Bestii, którzy właśnie zebrali się w sklepie League w cenie 750 RP.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.