Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rozpad mistrzów świata

Po ostatnich informacjach potwierdzających rozbrat Maty z Samsungiem White dzisiejszego wieczoru dotarły do nas zaskakujące wieści, że kilku innych graczy także postanowiło opuścić tę organizację: PawN (midlaner SSW), Deft (adc SSB) DanDy (dżungler SSW) oraz Imp (adc SSW).

SSWHeo “PawN” Won-seok oraz Choi “DanDy” In-kyu, którzy około dwóch tygodni po finałowym mecz na stadionie w Seulu zdobyli Mistrzostwo Świata postanowili, że chcą spróbować czegoś nowego. Jeszcze niepotwierdzone informacje mówią, że mają oni dołączyć do chińskiego Invictus Gaming. Jest to wielce prawdopodobne zważywszy na ostatnie, rozczarowujące rezultaty osiągane przez IG oraz kwoty jakie zespoły z LPL są w stanie zapłacić koreańskim gwiazdom.

Tymczasem Gu “imp” Seung-bin zdecydował się na odejście na emeryturę. Informacja ta została potwierdzona na koreańskim portalu społecznościowym na profilu zawodnika.

DeftOstatnim graczem z tej grupy jest Kim “Deft” Hyuk-kyu. Były już strzelec Samsunga Blue zamieścił na Facebooku oświadczenie o tej treści:

Witajcie, jestem Deft, były ADC SSB. Każdy się tego spodziewał, ale dziś opuściłem Samsung Blue. Przez te 2 lata od czasu, kiedy byłem w MVP Blue mam bardzo wielu ludzi, którym chciałbym podziękować. Nie byłem najlepszym strzelcem, ale mój trener bardzo mi pomógł odnośnie mojej gry i moich problemów z tiltem. Dziękuję też mojej drużynie za wspieranie mnie przez te lata.

To czy Deft będzie występował w jakiejś drużynie i w której ewentualnie stoi pod znakiem zapytania.

Warto także pamiętać, że w innej drużynie zagra zapewne także Bae “dade” Eo-jin (midlaner SSB).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.