Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Roccat vs Fnatic

Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć jeden z najlepszych pojedynków w nowym sezonie europejskiego LCS – polska drużyna Roccat (dawne KMT) starła się z niepokonanymi do tej pory zawodnikami z Fnatic. Samemu meczowi towarzyszyło bardzo dużo emocji, a wielu wyrażało obawy przed kompromitacją polskiej drużyny. Pomimo wspaniałej gry wielu członków polskiej społeczności skazywało drużynę z Overpowem na czele na pożarcie – wskazywali oni małe doświadczenie na imprezach takiej wagi. Nie bez znaczenia była też niezwykła seria Fnatic, którzy do tego meczu pozostawali bez porażki w aktualnym sezonie.

Po meczy Vander napisał:

Przegralismy z Fnatic. Mielismy szanse wygrac, tak jak wczesniej przewidywalem wyrownana gra. Stracilismy duzo przez fb (-100 cs na midzie), bo Gragas i tak mialby ta przewage w CS nad Lee Sinem, bo duzo szybciej farmi. Pozniej dalismy sie troche glupio zlapac, no i ten ostatni Nashor za free . Za tydzien sprobujemy sie zrewanzowac Fnatic, a jutro gramy na SK!

Natomiast Overpow w następujący sposób skomentował mecz:

:((( Shit happens. We did so many mistakes, more than we should have done. Can’t wait for the next week to get my revenge against them.

Well played FNATIC !!

Poniżej znajdziecie VOD z meczu oraz tablicę wynikową, a Was chcieliśmy zapytać – jak oceniacie mecz Team Roccat oraz ich dotychczasowy udział? Czy podołają zadaniu i znajdą się w górnej części tabeli?

tabela

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.