Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Roboty, policjanci i złodzieje – wysyp nowych skinów

Na PBE pojawiło się wiele nowych skinów. Tym razem są to 2 skórki z serii battlecast oraz 4 inspirowane zabawą w policjantów i złodziei. Nie przedłużając wstępu, oto zbliżające się zagrożenie dla Waszych portfeli.

Blood Moon Kalista

Zaczynamy od prezentacji skina do najnowszego bohatera – Kalisty. Trzeba przyznać, że Kalista dobrze wpasowuje się do serii skinów Blood Moon.

Battlecast Kog'Maw

 Battlecast Kog’Maw

Fani plujka nareszcie doczekali się nowego skina i trzeba przyznać, że wygląda on niesamowicie. Możecie stać sie posiadaczami tej skórki za zaledwie 1350 RP.


Battlecast Alpha Skarner

 Battlecast Alpha Skarner

Jeśli ci, którzy grają Kogiem długo czekali na nowego skina, to co można powiedzieć o fanach Skarnera? Jak widać czekanie się opłaciło, bo w nagrodę za cierpliwość otrzymają oni legendarną skórkę do tej postaci! W sklepie do nabycia za 1820 RP.

Policjanci i złodzieje

Riot wprowadza również ciekawą serię skinów, inspirowaną zabawą w policjantów i złodziei. Jak na razie pojawią się 2 przedstawiciele prawa, oraz 2 przestępcy, jednak nie wykluczone, że seria się rozrośnie. Każda skórka z tej serii będzie kosztować 750RP.

 Safecracker Evelynn

750 RP
Evelynn nie jest jeszcze dostępna na serwerze testowym.

 Pickpocket Twitch

750 RP

 Captain Volibear

750 RP
Volibear nie jest jeszcze dostępny na serwerze testowym.

 Constable Trundle

750 RP

Battlast Ward

Dla wszystkich, którym mimo wszystko wciąż będzie mało skinów Battlecast Riot przygotował Battlecast Warda, który w sklepie będzie dostępny w standardowej cenie 640RP.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.