Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot zapowiada wpisy o nowych postaciach i przed-sezonie

Co jakiś czas Riot publikuje specjalne posty należące do serii “Plany dotyczące bohaterów”, w których to ujawniane są informacje związane z nadchodzącymi reworkami i premierami championów.

Od premiery ostatniego takiego wpisu minęło już trochę czasu i teraz jeden z Rioterów zapowiedział, że w przyszłym tygodniu w dniu świętowania 10-lecia League of Legends (16.10) opublikowany zostanie kolejny wpis z tej serii. W nim znaleźć mają się informacje związane z reworkami Fiddlesticksa i Volibeara, a także informacje o 3-4 nowych bohaterach (zapowiedź sformułowana została w taki sposób, że wiadomo iż wpis będzie mówił o 2 nowych postaciach, a także bliźniakach projektowanych przez jednego z Rioterów – jednak póki co nie wiadomo czy będą one pełnić rolę jednej czy dwóch postaci). Wśród informacji zawartych we wpisie na pewno znaleźć mają się informację o klasach nowych postaci.

Jednocześnie zapowiedziano, że już w piątek 11.10 możemy spodziewać się premiery postu opisującego dokładniej cele jakie Riot postawił sobie w związku z tegorocznym przed-sezonem.

źródło: =https://twitter.com/Spideraxe30/status/1182350220736286722 https://twitter.com/Spideraxe30/status/1182388720495988742

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.