Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot utrudnia zdobywanie Tokenów? Zamieszanie z przepustką na Mistrzostwa Świata

Część graczy, która zdecydowała się na zakupienie przepustki związanej z tegorocznymi Mistrzostwami Świata zaczęła się w ostatnim czasie uskarżać na nieuczciwą praktykę ze strony Riotu, który miał w jednym z hotfixów niepostrzeżenie utrudnić zdobywanie Worlds Tokenów.

Dokładniej rzecz ujmując cała sprawa związana jest z trybami gry Odyssey i Co-Op vs AI, które po wspomnianej aktualizacji nagle przestały dostarczać graczom wspomniane Tokeny. Do całej sytuacji odniósł się jeden z pracowników Riotu stwierdzając, że od początku założeniem przepustki było dostarczanie tokenów w trybach gry PVP i przy początkowej jej premierze ani Odyysey ani Co-Op vs AI tokenów nie przyznawały. Jednak już po kilku dniach wydarzenia pojawiły się pewne problemy techniczne, które wymagały naprawy polegającej między innymi na odpowiednim rozdzieleniu informacji o otrzymywanych nagrodach (przykładowo zamiast informacji, że za wygraną grę w której otrzymaliśmy S przyznano nam 14 tokenów pojawiały się dwie informacje o tym, że otrzymaliśmy 6 tokenów za zwycięstwo i 8 za ocenę S). Właśnie w trakcie pojawiania się tych zmian na serwerach live pojawił się bug sprawiający, że niektóre dodatkowe tryby gry również zaczęły przyznawać tokeny, co zostało ostatnio właśnie naprawione.

Riot nie zamierza zabierać tokenów graczom, którzy używali tych trybów, a jeśli ktoś czuje się w związku z tym oszukany to do 5 października może zwrócić się do Supportu co powinno zakończyć się zwrotem zakupu przepusutki.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.