Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot plz #6

Akcja z ustawianiem nietypowych opisów na jakie normalnie nie pozwala klient uświadomiła wielu użytkownikom jedno – klient gry League of Legends obsysa powinien pozwalać użytkownikom na więcej swobody. Pomimo znacznego rozwoju samej gry główny klient wydaje się stać w miejscu. O ile w ciągu ostatnich lat grafika w grze niemiłosiernie się poprawiła i wygładziła, o tyle sam klient pozostaje praktycznie niezmienny. Małym kroczkiem do poprawy wydawało się dodanie notatek do znajomych – jednakże był to pojedynczy krok, a klient wymaga całej masy kroków – musi on przejść znaczącą modernizację. Jedną z podstawowych funkcjonalności, jaką powinien wprowadzić Riot jest rozbudowanie friendlisty i połączeń pomiędzy przywoływaczami. Obecnie profile danego przywoływacza nie są zbyt interesujące – o ileż ciekawsze byłyby, gdyby każdemu z nas pozostawić pewną opcję swobody i modyfikowania. Pomyślcie sobie, jak fajnie po zalogowaniu, o ileż ciekawiej byłoby zobaczyć główny ekran z osiągnięciami swoich znajomych, który wyglądałby następująco: home

Kolejną opcją, która mogłaby ujrzeć światło dzienne są “statusy” podobne do tych z facebooka. Obecne rozwiązanie statusów pozostawia wiele do życzenia – rzadko mamy okazję przeglądać statusy wszystkich swoich znajomych (zwłaszcza jeżeli mamy ich całkiem sporo). Gdyby wprowadzić osobną mini tablicę z aktualizacjami statusów – nabrałyby one znacznie większego sensu.

Przy omawianiu klienta gry nie sposób nie wspomnieć o sklepiku. Zwyczajnie jest on straszliwie zrobiony, a jego działanie wolne. Wiele zależy tutaj od serwerów Riotu jednakże często czas oczekiwania na wczytanie się odpowiednich zakładek jest zwyczajnie nie do zaakceptowania. Jedynym pocieszeniem w tej sytuacji jest fakt, że sklepiku nie używa się AŻ tak często, więc aspekt ten nie przeszkadza tak bardzo. Jednakże jest to rzecz, którą z pewnością twórcy League of Legends powinni w przyszłości poprawić.

Dlatego też drogi Riocie – usłyszcie nasze prośby i dajcie nam kilka ciekawych opcji klienta. Dodajcie nowy sklepik, a będziemy najszczęśliwszymi fanami pod słońcem!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.