Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot o sytuacji Akali, Kai’Sy i Yasuo

Jako, że patch 9.3 został wprowadzony na serwery live parę dni temu to jeden z pracowników Riotu pokusił się teraz o podsumowanie w jakim obecnie miejscu znajduje się kilka postaci i jakie potencjalne zmiany mogą je czekać w najbliższej przyszłości.

Opisane przez niego wnioski zostały zamieszczone w poniższej liście:

Akali – tak jak się spodziewaliśmy obecnie jest dość słaba. Nasz plan nadal zakłada dodanie z powrotem części jej mocy w momencie gdy wymyślimy dobry sposób by to uczynić (nie chcemy po prostu przywrócić problemów, które niosła ona ze sobą). Już przyglądamy się temu jednak dokładna data premiery pozostaje nieznana (najpewniej raczej patch 9.5, a nie 9.4).

Kai’Sa – zdaje się mieć lekkie problemy po zmianach w przedmiotach. Nie jesteśmy jednak przekonani czy jest to spowodowane tym, że zmiany w przedmiotach ją osłabiły, czy może raczej tym że większość graczy nie odkryła jeszcze optymalnego buildu. Na tą postać zmiany w przedmiotach zazwyczaj wpływają w większym stopniu, ze względu na to, że konkretna liczba statystyk pozwala na wzmocnienie jej umiejętności. Jesteśmy otwarci na ewentualne zbuffowanie jej, ale nie chcemy tego robić póki nie będziemy pewni w jakiej obecnie sytuacji się ona znajduje.

Yasuo – wydaje się dość mocny po zmianach w przedmiotach, co ponownie jest oczekiwanym rezultatem. Tak naprawdę zastanawialiśmy się czy nie powinniśmy wprowadzić pewnych nerfów w tej postaci już w patchu 9.3, ale zdecydowaliśmy że lepszym rozwiązaniem będzie poczekanie i zobaczenie jak dokładnie jest on mocny by móc lepiej określić ile mocy należy zabrać. Możecie spodziewać się nerfów w patchu 9.4.

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/2uXMU488-quick-gameplay-thoughts-february-8

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.