Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot o hackach, Jinx vs Vi oraz zmianach na PBE

Powiązanie pomiędzy Jinx a Vi

Bardzo podoba mi się ten temat.

Oto kilka faktów związanych z tymi postaciami, które mogą pomóc wam w ewentualnej analizie:

  1. Vi została osierocona w bardzo młodym wieku. Połączenie bardzo młodego wieku i przeżytej traumy sprawiła, że nie pamięta ona praktycznie niczego związanego ze swoją przeszłością i nie pamięta rodziny, którą mogłaby ewentualnie mieć. Nie mogę powiedzieć czy Vi ma siostrę czy też nie, ale mogę powiedzieć, że gdyby takową miała toby jej nie pamiętała.
  2. Imię Vi pochodzi od jej tatuaża, a nie na odwrót. Ona posiadała napis “Vi” na swoim policzku od zawsze (a przynajmniej od kiedy ona pamięta) i z tego powodu kiedy ludzie spotkani na ulicach zaczęli pytać o jej imię, a ona nie wiedziała co powiedzieć zdecydowała się ona na użycie swojej najbardziej rozpoznawalnej rzeczy – tatuaża. Być może rodzina, którą miała nadała jej “prawdziwe” imię jednak ona tego nie pamięta.
  3. Należy pamiętać, że w szaleństwie Jinx jest pewnego rodzaju metoda. Na pierwszy rzut oka jej zachowanie może wydawać się szalone i kompletnie przypadkowe, jednak jej głównym celem zapewnienie sobie rozrywki poprzez sprawienie, że rzeczy (obecnie Piltover) staną się bardziej ekscytujące. Przykładowo: Jeśli Jinx zobaczyła by przerażonego mieszkańca Piltover stojącego samotnie w mrocznej alejce i przy okazji miałaby ona w ręce nóż to nie byłaby ona zainteresowana zadźganiem go. Jednak gdyby ten sam mieszkaniec siedział na górze fajerwerków, a ona miałaby pod ręką Fishbonesa to na pewno strzeliłaby w tę górę nie przejmując się w żadnym stopniu życiem tej osoby. Ta eksplozja byłaby baaaaardzo fajna.

Aktualizacje nadchodzące na serwery

Dlaczego wstrzymujecie się obecnie z wydawaniem nowych rzeczy na PBE?

Tak naprawdę nie wstrzymujemy niczego specjalnie, a po prostu żadna nowość nie jest jeszcze gotowa do testowania.

Kiedy w takim razie możemy spodziewać się nowego patcha na serwerze testowym?

Powinniśmy zaktualizować PBE przed końcem tego tygodnia.

W takim razie nowa aktualizacja na serwerach live pewnie nie wyjdzie w tym tygodniu?

Zgadza się patch 4.19 nie wyjdzie w tym tygodniu.

Hacki i Exploit

Witajcie,

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie część graczy używa Exploita by zdobyć nieuczciwą przewagę w grze (programy tego typu wykorzystywane są szczególnie w zakresie skilli). Nie chodzi mi tutaj o przeciętnego gracza, który akurat zyskał jakąś korzyść wynikającą z buga występującego w grze; wykorzystywanie tego typu programów wymaga manipulowania w grze na takim poziomie, w którym znacząco naruszane są Terms of Service. Niestety nie mogę podać wam żadnych szczegółów w kwestii ewentualnych zmian w naszych zabezpieczeniach. Mogę za to powiedzieć, że cały czas pracujemy nad naprawieniem tego problemu w możliwie jak najkrótszym czasie.

Mogę potwierdzić także, że każdy gracz, u którego zauważymy ślady aktywowania tego typu programów zostanie przez nas ukarany banem.

Dziękujemy za waszą cierpliwość.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.