Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot o błędzie z używaniem umiejętności

Pewnie każdy już słyszał o błędzie, występującym przy szybkim używaniu dwóch umiejętności (np. R+E Kassadina). Tak oto ustosunkował się do niego członek zarządu Riotu, Superfoxman.

Witam wszystkich. Jesteśmy świadomi błędu, który sprawia, że umiejętności z celownikiem w kształcie stożka (anniewW Annie, http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140627151547/leagueoflegends/images/thumb/f/f9/Swipe.png/20px-Swipe.png E Nidalee, kassadineE Kassadina itd.) atakują w kierunku odwrotnym od zamierzonego, gdy używamy ich zaraz po użyciu innej umiejętności (nidaleewW Nidalee, kassadinrR Kassadina, flashFlash itd.). Najbardziej pokrzywdzone są postacie, którym te umiejętności potrzebne są do combo (Pantheon – pantheonwW+pantheoneE, Riven – riveneE+rivenrstrzał z R itd.). Obecnie planujemy odpowiednie poprawki (ze względu na charakter błędu nie wiemy, kiedy zostaną one wprowadzone), ale, w międzyczasie, najlepszym sposobem na obejście tego błędu jest zachowanie opóźnienia w używaniu umiejętności w combo.
Przepraszamy za niedogodności!

Czy Wam także ten błąd bardzo rzucił się w oczy? Mała prezentacja dla tych, którzy nie do końca wiedzą o co chodzi.

źródło: http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/bug-report/FIXsbEf4-known-bug-with-certain-spells-being-cast-immediately-after-another-ability

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.