Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Relacja z drugiego dnia turnieju AllStar.

All-Star Shanghai 2013.jpgO poranku wg. naszej strefy czasowej zostały rozgrywane kolejne mecze podczas weekendu AllStar. Oprócz rozgrywek 5vs5 rozgrywane jest również “Skill Competitions”. W głównym turnieju nadszedł czas na pierwsze eliminacje i poza burtą mamy dość niespodziewanie drużynę europejską! Dzisiaj w mini turnieju umiejętności zostały rozegrane dwa półfinały – zawodników z górnej i środkowej alei. I od tego zaczniemy!

 

 

Rozgrywki zainaugurował pojedynek sOAZ’a oraz PDD, gdzie Europejczyk po raz kolejny użył Nunu, powoli budując sobie przewagę zwyciężył grając na Annie. Powtórka do obejrzenia.

W kolejnym pojedynku mistrz drugiego sezonu Stanley zmierzył się z fenomenalnym Shy’em. Pojedynek można okreslić starciem ad carry, gdyż zobaczyliśmy Twitcha oraz Varusa. Od początku zawodnicy grali bardzo agresywnie. Po niecałych 5 minutach Stanley postawił wszystko na jedną kartę wchodząc dość agresywnie. Prawie mu się udało, niestety (dla niego) garstka minonów, która wspomagała Shy’a była zbyt OP! Powtórka do obejrzenia.

Po tych półfinałach przyszła kolej na następnych dwóch zawodników, tym razem w głównej roli wystąpili zawodnicy z mida. W pierwszym pojedynku znakomitymi zagraniami popisał się Toyz, grając Jarvanem pokonał Ambitiona grającego Quinn. Powtórka do obejrzenia.

W drugim półfinale zmierzyli się Alex Ich Misaya. Alex grał Tristaną AP, co jeszcze było do przewidzenia, natomiast Orianna AD w rękach Misaya była już sporym zaskoczeniem. Sprawdzało się to na tyle, że dość przekonująco azjatycki zawodnik pokonał Rosjanina. Powtórka do obejrzenia.

Nadszedł czas na pojedynek, na który czekało wiele osób. Zdecydowanym faworytem była Europa, ogólnie uważana przed turniejem, że NA będzie zdecydowanie najgorszą drużyną. Indywidualnie nie można zarzucić żadnemu z europejskich zawodników ewidentnie jego winy. Natomiast drużynowo widać było, że bootcamp drużyny amerykańskiej odbywający się w gaming housie Curse sporo wiele dał i udało im się zwyciężyć 2:0, jednak nie były to łatwe pojedynki. Dużo emocji i zmian prowadzenia, warto obejrzeć! Powtórka do obejrzenia.

Na koniec pojedynek Azjatów o wejście do finału turnieju AllStar. Chiny vs Południowowschodnia Azja. W składzie tych drugich mogliśmy zobaczyć trzech tryumfatorów finałów drugiego sezonu (Mistake trafił do siostrzanej drużyny TP Snipers) oraz dwóch graczy Singapore Sentinels. Trzon chińskiej drużyny stanowili oczywiście zawodnicy Team WE uzupełnieni o dwóch zawodników Invictus Gaming. Taka mieszanka skilla skutkowała niezwykłymi zagraniami z obu stron. W obu grach mimo wszystko dość niespodziewanie przewagę zdobywali chińscy zawodnicy, a jak wiadomo na tym poziomie rzadko drużyny marnotrawią zdobytą wcześniej przewagę. Wydaje się, że większe zgranie w szeregach chińskich gwiazd zaważyło na wyniku. Powtórka do obejrzenia.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.