Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rekkles żegna się z Fnatic?

Wiele wskazuje na to, że jedna z najlepszych europejskich drużyn jaką jest niezaprzeczalnie Fnatic, może już wkrótce utracić jedną ze swoich największych gwiazd jaką jest pochodzący ze Szwecji ADC – Martin “Rekkles” Larsson.

Cała teoria opiera się zasadniczo na trzech znaczących poszlakach. Po pierwsze sam zawodnik z niewyjaśnionych przyczyn usunął prawie wszystkie zdjęcia zarówno ze swojego konta na Facebooku jak i na Twitterze (pozostawił on tylko zdjęcie profilowe i tło). Po drugie w opisie jego profilu na drugim z wspomnianych przeze mnie serwisów zniknęła wzmianka o tym, że Rekkles jest obecnie Marksmanem w Fnatic. Dodatkowo jeśli uważniej przyjrzymy się jego kontu na Twitterze zauważymy, że dość nagle przestał on follować wszystkich pozostałych graczy FNC.

Gdzie w takim razie miałby w najbliższym sezonie występować Rekkles? Otóż wiele osób twierdzi, że trafi on wkrótce do SK Gaming, czyli drużyny w której właśnie zwolniło się miejsce na pozycji ADC, o czym poinformował gracz dotychczas występujący na tej pozycji – Adrian “Candy Panda” Wübbelmann. Wiele osób spekuluje, że Rekkles miałby podjąć taką decyzję, gdyż chciałby on występować w jednej drużynie ze swoim dobrym przyjacielem Nicolajem “Incarnati0n” Jensenem. Wprawdzie sam Incarnati0n jest obecnie zbanowany, jednak jest on częścią SK Gaming (pełni rolę trenera), a w dodatku niewykluczone że Riot w końcu zdecyduje przychylić do apelacji tego zawodnika i pozwolić mu na występy w najbardziej prestiżowych rozgrywkach. Warto wspomnieć jeszcze, że jeden z zagranicznych e-sportowych dziennikarzy donosi, że jego zdaniem tożsamość nowego ADC SK Gaming będzie dla ludzi zaskoczeniem.

Na oficjalnym twitterze Fnatic zaprzeczył właśnie pogłoskom stwierdzając, że Rekkles ma obowiązujący kontrakt na cały sezon 2015

Z informacji za kulisowych wynika, że zwierzchnictwo organizacji Fnatic miało wiele problemów z rozmowami z Rekklesem po mistrzostwach świata, a obecnie w drużynie panuje napięta atmosfera.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.