Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Regionalny test Clash przełożony

Clash w ten weekend został przełożony. Oto powody.

W poprzedni weekend testowaliśmy Clash w trzech regionach. Pierwszego dnia niektórzy gracze w jednym z regionów mieli problemy, które sprawiły, że utknęli w poczekalni, czekając na wybór bohaterów, lub na ekranie wyboru bohaterów, czekając na wejście do gry — bez względu na to, czy grali w Clash, czy inny tryb gry. Podobny problem na mniejszą skalę napotkaliśmy w innym regionie drugiego dnia.

Pracujemy obecnie nad rozwiązaniem, które wprowadzimy we wszystkich regionach w przeciągu kilku dni. Problem ten pojawia się w bardzo niewielkim stopniu w innych kolejkach niezależnie od Clash, więc będziemy dzięki temu mogli ocenić nasze poprawki, nie ryzykując problemów z kolejnym testem Clash. Oznacza to niestety, że test, który miał odbyć się w ten weekend, zostanie przełożony. Musimy być pewni, że nasze poprawki działają, nim przywrócimy Clash w EU. To jedyna słuszna decyzja.

Przepraszamy tych, którzy wyczekiwali, żeby spróbować Clash raz jeszcze. Test Clash w EU wciąż ma kluczowe znaczenie, nim uruchomimy go globalnie. Mamy nadzieję, że szybko będziemy mogli podać wam nową datę.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.