Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Razer Comms, czyli komunikacja głosowa dla graczy League of Legends (+konkurs mikołajkowy)

Niestety do tej pory League of Legends pozostaje bez wbudowanej komunikacji głosowej w klienta gry. W związku z tym gracze, którzy chcą wejść na “wyższy poziom” komunikacji zmuszeni są korzystać z rozwiązań innych firm tj. TeamSpeak czy Skype. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady, które wykluczają ich użycie dla niektórych graczy (przykładowo Skype znacząco obciąża komputer). Dodatkowo, rozwiązania te wymagają sporej ilości przygotowań przed samym meczem – wejścia na odpowiedni serwer czy odnalezienia odpowiednich osób, w związku z czym odpowiednie ustawienie komunikacji głosowej podczas meczów SoloQ jest wyjątkowo męczące.

Problemy te rozwiązuje nowa aplikacja od znanej firmy zajmującej się produkcją sprzętu dla graczy – Razera. Ich nowy program Razer Comms został niedawno wyposażony w funkcje, które eliminują problemy pozostałych aplikacji, łącząc tym samym kilka nowych opcji dostępnych do tej pory w kilku różnych aplikacjach.

1492789_10201785883386938_1706656545_n

Założenia programu są wyjątkowo proste – włączasz program, a on troszczy się, abyś miał możliwość komunikacji głosowej z członkami swojej drużyny. Wszystkie osoby w Twojej drużynie znajdujące się w danej rozgrywce (i mające zainstalowany program) automatycznie łączone są w jeden czat, który umożliwi Wam rozmowy i omawianie taktyk.Ok – to jednak nie wszystko. Program wyposażony został także w funkcje scoutera – abyście nie musieli korzystać z innych zewnętrznych aplikacji i przeglądać ich statystyk. Teraz dostępne będą bezpośrednio w interfejsie samego programu, skracając tym samym czas, który spędzicie na analizowaniu rywali.

Co tu dużo mówić – gorąco zachęcamy do wypróbowania programu, który znajdziecie tutaj: http://www.razerzone.com/comms?utm_source=trcdownloadKonkurs mikołajkowy

Zapraszamy Was także na konkurs organizowany na naszym fanpage’u. Specjalnie na mikołajki przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę – zestaw gamingowy. Co zrobić, aby go wygrać? Wystarczy, że polubicie nasz fanpage, dodacie lajka do tego wpisu na fanpage’u, a w komentarzu napiszecie, dlaczego to właśnie do Was powinna trafić nagroda. Najlepszą odpowiedź nagrodzimy zestawem Razor Naga Hex + specjalna podkładka pod mysz z motywem z League of Legends (widoczne na zdjęciu powyżej).

Zgłoszenia przyjmujemy do 11 grudnia do godziny 23.59, a ogłoszenie wyników nastąpi 12 grudnia o godzinie 15.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.