Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pytaj o co chcesz

6a00d83452c01269e2010536aa2425970c

  • Jakiego championa kupić?
  • Kto jest lepszy: X czy Y?
  • Jakie runy na Z?
  • Jak rozwiązać problem z Ż?

chcesz odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o naszym najnowszym pomyśle!

Coraz więcej osób (co swoją drogą niezmiernie nas cieszy) zadaje szybkie pytania na shoutboxie – dostając mniej lub bardziej rozbudowane odpowiedzi. Problemem shoutboxa jest niestety limit znakowy – dlatego tez postanowiliśmy stworzyć temat w którym zachęcamy do zadawania wszelkich pytań związanych z League of Legends i samym portalem. Dzięki zadawaniu ich w komentarzach przekazywana wiedza nie zaniknie, a na podstawie Waszych komentarzy poznamy też tematy, które należy szerzej omawiać na portalu. Temat pojawiał się będzie co tydzień w czwartek – jednakże zachęcamy do zadawania pytań przez cały tydzień – postaramy się na bieżąco na wszystkie odpowiadać.

Czytelniku: nie chcemy Cię limitować w żaden sposób, dlatego pragniemy, abyś także Ty odpowiadał na pytania zadawane w temacie. Jeśli znasz odpowiedź na pytanie lub chciałbyś udzielić się w którejś dyskusji to nie wahaj się! Gorąco Cię zachęcamy do wypowiadania własnego zdania i uczestniczenia w toczących się rozmowach.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.