Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Punkty hELO i ranking hELOCzym są punkty hELO?

Punkty hELO zdobywa się przez aktywność na portalu How2Win – obrazują one staż oraz zaangażowanie użytkownika na portalu. Dzięki unikalnemu systemowi zdobywasz punkty, które pozwalają osiągać rangi, a w przyszłości za ich pomocą będziesz mógł wybierać nagrody ze specjalnego sklepiku How2Win.

Podczas wyboru nazwy dażyliśmy, aby w pełni obrazowała ona nasze założenia – pamiętajcie, że chcemy, abyście dzięki nam zawsze wznosili się wyżej z poziomem swoich umiejętności. Zawsze dążyliśmy do tego, aby każdy z Was opuścił elo hell (jeśli w nie wierzy). Punkty hELO obrazują więc też poziom Waszego podnoszenia umiejętności – pamiętaj, że im więcej artykułów i poradników przeczytasz tym lepszym graczem się stajesz.

Jednym z założeń systemu jest premiowanie aktywności – nie chcemy abyście byli biernymi obserwatorami sceny i zwykłymi graczami. Nasi czytelnicy zawsze należeli do wyróżniających się, dlatego też i teraz chcemy to premiować. Chcemy aby każdy z Was z osobna osiągnął status dobrego gracza. Nie chodzi nam tylko o samego skilla, ale ogólne podejście do gry.Ranking hELO?

Wprowadzanie systemu punktacji byłoby bezsensem jeśli nie dawalibyśmy Wam możliwości rywalizacji o status najlepszego – dlatego też na portalu w prawej jego części znajdziesz aktualny ranking 10 najlepszych z ich punktacją, a także ilość zdobytych przez Ciebie punktów hELO. Bardziej szczegółowy ranking (aktualnie top100, ale wraz ze wzrostem ilości użytkowników będziemy zwiększać także ilość pokazywanych nicków) wraz z dodatkowymi informacjami znajdziesz tutaj: Ranking hELONagrody

W niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzenie nagród związanych z punktami hELO – począwszy od specjalnych ikonek przy nicku, poprzez specjalne rzeczy na Twój komputer, a na profesjonalnym sprzęcie gamingowym skończywszy. Dlatego już teraz zadbaj o swój przyszły bilans ;).Punktacja i rangi

Chcemy żebyście odrobinę poeksperymentowali i sami odkrywali za co można zdobyć punkty. Co do liczby punktów wymaganych do zdobycia konkretnej rangi – jeszcze eksperymentujemy z wartościami i będziemy obserwować poziom przyrostu punktów, aby dopasować też zdobywanie rang.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.