Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przepustka Żywioły Powstają

Zestaw, w którym Żywioły powstają, już się pojawił, a wraz z nim nowa przepustka do nagród! Mamy parę ekscytujących zmian związanych z robieniem postępów w Teamfight Tactics, więc zagłębmy się w nie.

Wyższa jakość nagród

W Przepustce Żywioły Powstają kładziemy większy nacisk na dostępność najbardziej atrakcyjnych rzeczy. Będziecie mogli zdobyć cztery Barwy mapy, związane z czterema głównymi żywiołami zestawu, którymi są: piekło, góry, ocean i chmury.

Przepustka nie ma żadnych ikon przywoływacza — widzieliśmy memy i wiemy, że macie ich mnóstwo. Zamieniliśmy wszystkie mniejsze nagrody na emotki.

Pod koniec Przepustki czekają dwa jaja Małych Legend: Jajo z 1. serii i Rzadkie Jajo z 1–3 serii.

Więcej czasu

Dotychczas nasze przepustki miały dość surowe ograniczenia czasowe, co oznaczało, że nie mieliście zbyt dużo czasu, by dostać się do najbardziej atrakcyjnych ostatnich nagród. Ta pozostanie aktywna przez cały okres obowiązywania zestawu Żywioły powstają. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie mieć więcej czasu na zdobycie tego, co się wam podoba.

Elastyczność gry

Oprócz dodatkowego czasu ta przepustka jest również bardziej elastyczna z dwóch powodów:

  • Kula Oświecenia: Chcieliśmy ułatwić graczom, którzy nie grają w TFT codziennie, ale jednak grają dużo, odbieranie dużej ilość PD z Kuli. Kula będzie teraz ładowana co trzy dni, a nie codziennie, więc jeśli gracie tylko w konkretne noce lub tylko w weekendy, dzięki tej przepustce będziecie mogli dużo łatwiej zdobywać PD.
  • Dłuższe misje: W niektóre tygodnie misje będą dłuższe, ale nie będzie ich zbyt dużo. Ukończenie tych misji może zająć kilka dni, ale będziecie mieli do nich dostęp przez cały tydzień. Nie możemy się doczekać, by dowiedzieć się, co myślicie o wykonywaniu większej liczby drobnych zadań w porównaniu do realizowania jednego większego celu w ciągu wielu dni.

Ta przepustka będzie aktywna od pierwszego dnia obowiązywania zestawu Żywioły powstają aż do uruchomienia następnego zestawu.

Powodzenia w Konwergencji!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.