Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przecieki od Riotu – tajemnicze zmiany na stronie głównej

Wszystko wskazuje na to, że Riot za pośrednictwem oficjalnej strony LoLa zostawił nam wskazówkę dotyczącą następnej nowości w League of Legends. Otóż na podstronach kilku postaci takich jak Xerath, Zed, Cassiopeia, Lissandra, Azir LeBlanc, Twisted Fate, Hecarim pojawiła się tajemniczy czarny dym (najprawdopodobniej jest on chmurą burzową), który w pewnym stopniu przykrywa wizerunek tych championów, a wokół samych bohaterów co jakiś czas rozbłyskują pioruny  (strona Azira jest zbugowana więc nie wiadomo czy wprowadzenie efektu na niej było zamierzone). Sam efekt prezentuje się następująco :

Część graczy uważa, że jest to zapowiedź nowej postaci, która wkrótce mogłaby zawitać na Fields of Justice. Sam wygład zapowiedzi kojarzy się wielu z zapowiedzianym już championem jakim jest Ao Shin. Przypomnijmy w procesie tworzenia tej postaci Riot napotkał spore problemy w związku, z którymi jej premiera bardzo mocno się opóźniła, a według ostatnich doniesień champion ten raczej miał się nie ukazać do 2015 roku. Niewykluczone jednak, że udało się owe problemy obejść i Ao Shin został dopuszczony do wydania.

 

Jednak niewykluczone, że zapowiedź ta nie jest w żadnym stopniu związana z Ao Shinem. Ale w takim razie co właściwie ma oznaczać ten tajemniczy dym? Część graczy uważa, że jest to zapowiedź nadchodzącego Harrowing, które wraz z nowym trybem gry i kilkoma nowymi skórkami powinno pojawić się już wkrótce na serwerach live. Oczywiście nie mogło zabraknąć także teorii twierdzących, że teaser ten związany jest z tegorocznym Ultimate Skinem jednak zważywszy na ilość pogłosek na ten temat ciężko brać takie głosy na poważnie. Według innych teorii ten dym jest tak naprawdę cieniem, a Riot zapowiada nam jakiś przyszły event związany z Nocturnem lub Zedem (lub z obiema tymi postaciami).

Lista wszystkich championów, których dotknęły modyfikacje:

  • Xerath
  • Cassiopeia
  • Lissandra
  • LeBlanc
  • Hecarim
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.