Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przeciek z Gareny – update graficzny Summoner’s Rift już w czerwcu

Garena znana jest z tego, że często wyprzedza Riot w ogłaszaniu nadchodzących zmian w League of Legends. Jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć plotki jakoby Summoner’s Rift miał otrzymać visual update, niestety brakowało informacji mogących potwierdzać te przypuszczenia. Na szczęście Garena  i tym razem stanęła na “wysokości zadania” i wypuściła news, który może potwierdzać nadchodzące zmiany w najpopularniejszej mapie LoLa. Jednak nie należy się przedwcześnie entuzjazmować jako, że wciąż są to niepotwierdzone informacje. 

Nie tak dawno na światło dzienne wyciekło kilka ciekawych szkiców koncepcyjnych mogących sugerować iż nowy SR jest w trakcie budowy. Jednakże temat ucichł na prawie dwa miesiące by ponownie powrócić. Tym razem przeciek sugerujący VU pochodzi z Gareny. W newsie zapowiadającym specjalny czerwcowy event możemy znaleźć zdanie

Summoner’s Rift będzie błyszczący i gotowy na wasze przybycie w czerwcu. Do zobaczenia!

Pomimo iż wciąż w żaden sposób nie potwierdza odświeżenia mapy, to daje nam to kolejne podstawy do wysnuwania podejrzeń. Niestety, dopóki Riot niczego nie potwierdzi, musimy na razie się zadowolić grafikami koncepcyjnymi, które wyciekły jakiś czas temu. Wszystko raczej wyjaśni się w czerwcu.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.