Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Problemy podczas rozgrywanego LCS Summer Promotion.

Przyglądając się tabelom wynikowym LCS Summer Promotion w dniu dzisiejszym możemy zauważyć wyniki tylko przy dwóch spotkaniach. Polskie Meet Your Makers pokonało Mouz w stosunku 2-1 po bardzo ciekawym pojedynku. Naszym zawodnikom do awansu oraz zawodowstwa wystarczy tylko wygrana z DragonBorns w systemie bo5

Kolejne spotkanie pomiędzy Alternate(gdzie gra polski ad carry Creaton) oraz hiszpańskim Wizards rozpoczęło się zaraz po zakończeniu poprzedniego i miało wyłonić ekipę, która zmierzy się z Giants w pojedynku o slot LCS. Po dwóch mapach widniał wynik 1-1 i wszystko miało wyjaśnić się w trzeciej.

Już na początku trzeciej mapy jeden z zawodników Wizards zgłosił błąd klienta, okazało się że jeden z zawodników z dolnej linii nie widzi skillów używanych przez drugiego. Długo organizatorzy trzymali nas w niepewności i próbowali zmienić ten stan rzeczy, ostatecznie okazało się, że nie uda się dzisiaj rozegrać żadnego innego spotkania.

Remake trzeciej mapy odbędzie się jutro o 9 i mimo ogromnego opóźnienia gry będą toczyć się dalej. Przypomnijmy, że dzisiaj miały być rozegrane dwa pojedynki bo3 w tym polskie Anexis miało rozpocząć swoją walkę o slot LCS. Kompletnie to zdestabilizowało aktualny terminarz i nie wiadomo czy uda się to wszystko nadrobić przez dwa weekendowe dni.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.