Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznań Computer Sport Games Winter 2014 już na początku grudnia

Mamy przyjemność ogłosić, że pojawia się kolejna szansa na to, aby sport elektroniczny znalazł się na ustach całego kraju. Nadchodzi zimowa edycja Poznań Computer Sport Games, czyli niezwykłych zmagań w stolicy  wielkopolski. Ostatni turniej spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez gamingową społeczność, udowadniając, że wirtualna rywalizacja może nieść ze sobą wiele pozytywnych emocji. Tym razem turniej odbędzie się 6-7 grudnia, a miejscem rywalizacji będzie Hala Arena w Poznaniu.

Poznań Computer Sport Games Winter 2014 to nie tylko granie. Po raz kolejny do Poznania zjadą się nie tylko fani gamingowych zawodów, ale również młodzi, utalentowani piłkarze. Impreza organizowana jest we współpracy z klubem KKS Lech Poznań, który w tych dniach będzie organizować jeden z najbardziej prestiżowych turniejów U-12 w Europie – Lech CUP.

Poznań Computer Sport Games Winter 2014 obejmować będzie takie tytuły jak FIFA 15, League of Legends, czy Counter-Strike:Global Offensive oraz wiele gier pobocznych.

Za zwycięstwo w turnieju League of Legends drużyna otrzyma pięć monitorów EIZO Foris FS2434 o wartości rynkowej około 1300 złotych. Pełna lista nagród zostanie opublikowana w najbliższym tygodniu.
Co najważniejsze udział w rozgrywkach nic nie kosztuje, więc śmiało weźcie udział w eliminacjach, aby stanąć do walki o najlepsze nagrody.
Zapisy na turniej trwają do 19 listopada, godziny 20:00. Po tej dacie niemożliwe już będzie dołączenie do turnieju.
Szczegóły dotyczące rejestracji do turnieju znajdziecie pod tym linkiem.
Z kolei jeżeli chcecie wpaść na event w formie widza to tu znajdziecie szczegóły o wydarzeniu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.