Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 9.3

Już w nocy z 5 na 6 lutego bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie kolejna aktualizacja oznaczona numerem 9.3.

W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie około godziny 3:00 na czas 3 godzin wyłączony zostanie cały serwer. Jak zawsze w przypadku drugiego europejskiego serwera wszystkie wydarzenia będą miały miejsce 3 godziny później.

Największą nowością tego patcha będą spore zmiany w przedmiotach związanych z uderzeniem krytycznym. Wśród wprowadzonych nowości znalazło się jednak miejsce dla zmian w balansie postaci. Lista bohaterów, którzy zostaną zmienieni w nadchodzącej aktualizacji znajduje się poniżej.

Nerfy

Inne Zmiany

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 9.3 Patch notes/ zmiany Patcha 9.3

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.