Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 9.20

Już w nocy z 8 na 9 października bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie aktualizacja oznaczona numerem 9.20.

W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie o 3:00 na czas około trzech godzin zdezaktywowany zostanie cały serwer. Tradycyjnie w przypadku EUW wszystkie wydarzenia będą miały miejsca trzy godziny później.

Patch 9.20 ponownie skupi się przede wszystkim na zmianach w balansie rozmaitych elementów gry. Lista postaci, które najpewniej otrzymają jakiegoś rodzaju zmiany prezentuje się następująco:

Buffy

Nerfy

Inne Zmiany

Buffy (TFT)

Nowe SkórkiJeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 9.20 Patch notes/ zmiany Patcha 9.20

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.