Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 8.18

Już w nocy z 11 na 12 września bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie aktualizacja oznaczona numerem 8.18. W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie o 3:00 czasu polskiego cały serwer zostanie wyłączony na czas około 3 godzin (tradycyjnie w przypadku EUW wszystkie wydarzenia będą miały miejsce 3 godziny później).

Patch 8.18 dość niespodziewanie przyniesie ze sobą aż sześć nowych skórek, które nie zostały wcześniej przetestowane na PBE. Do tego aktualizacja ta przyniesie ze sobą również pewną liczbę zmian w postaciach. Listę bohaterów, którzy zostaną najpewniej zmienieni w tym patchu znaleźć możecie poniżej:

Buffy

aatrox lucian renekton vayne

Nerfy

akali braum gnar ryze sejuani trundle

Inne Zmiany

viktor

Nowe Skórki

jinx kayn malphite sona yasuo ziggs

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 8.18 Patch notes/ zmiany Patcha 8.18

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.