Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poza 30. poziom

Usuwamy ograniczenie do 30. poziomu, a nowy limit wynosi… nieskończoność! System PZ zastąpiliśmy zaś przerobionym systemem nagród, który awansuje wraz z wami.

AWANSUJ I ZDOBYWAJ ŁUPY

Zamiast otrzymywać PZ po każdej grze, za każdym razem, gdy awansujecie, odblokujecie kapsułę. Kapsuły zawierają odłamki bohaterów i niebieską esencję, a po osiągnięciu konkretnych poziomów zdobędziecie nagrody specjalne, takie jak klejnoty i rzadkie emotki.

PZ ROBIĄ SIĘ NIEBIESKIE

Aby połączyć te modyfikacje w całość, zmieniamy system awansowania i łupów, scalając PZ i niebieską esencję w jedno. Nowsza, jeszcze bardziej niebieska esencja działa tak, jak obie waluty dotąd, wliczając w to łupy i sklep z bohaterami. W sklepie wszystko będzie kosztowało tyle samo, co w starym systemie z PZ — na przykład cena nowszych bohaterów, takich jak Kayn, to 6300 NE.

To istotne zmiany jednych z najstarszych systemów w League i będziemy się im bacznie przyglądać. Będziemy nadal zmieniać i ulepszać te systemy, żeby upewnić się, że nowe fundamenty League pozostają niewzruszone.

Zdobywając poziomy ponad 30., dajcie nam znać jakie są wasze odczucia i nie zapomnijcie otwierać kapsuł!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.