Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Powstanie Siona

Kolejna część historii zwiastującej rework Siona stała się dostępna.

To wielka szkoda, że Keiran nie może się cieszyć długowiecznością ojca… Chociaż z drugiej strony bez mojego udziału nie istniałby nawet ten wysoki urząd, który piastował jego ród. Komnaty Wielkiego Generała skrywają wiele sekretów. Teraz to moje sekrety.


Stary Darkwill miał dużą wiedzę na temat sztuki nekromancji. Przekopanie się przez jego bibliotekę zajęłoby mi całe dekady, jednak sądzę, że mogę oszukać czas, podobnie jak właściciel tych ksiąg.


Dziś udało mi się dokonać ważnego odkrycia – mam tu opisane pierwsze kroki Borama Darkwilla w świecie magii śmierci. Wygląda na to, że próbował przeprowadzić jakiś rytuał wskrzeszający. Kogo jednak miałby chcieć przywrócić do życia?


Za czasów poprzedniego reżimu skutecznie manipulowano faktami historycznymi, jednak braki w kronikach mogą nam powiedzieć równie dużo, co zapiski, które się ostały.


Mam trop. W głębi Starego Noxus znajduje się pomnik, który jest świadectwem dawnej świetności i późniejszej niełaski. Tam właśnie spoczywa człowiek, którego Boram Darkwill próbował wybudzić z wiecznego snu.


Ta umęczona dusza wciąż jest uwięziona. Jeśli ten stwór w ogóle mógł odczuwać cierpienie, byłoby mi go żal.

KOTWICA

LEBLANC

Już dawno nie zaszczycał mnie pan swoim towarzystwem, Wielki Generale.

SWAIN

Masz moją przychylność. Tyle wystarczy.

LEBLANC

Jednak wydaje mi się, że przybył pan, aby ponownie szukać pomocy Czarnej Róży.

SWAIN

Krew demaciańskiego księcia. Ile zostało?

LEBLANC

Jeszcze po tej ostatniej farsie? W tych sprawach trzeba być ostrożnym. Lepiej, żeby to nie trwało za długo.

SWAIN

Tym razem bez sztuczek; ta cała subtelność niedługo nie będzie mi potrzebna. Muszę umocnić swoją pozycję poprzez rozlew krwi, a do tego potrzebuję odpowiedniego narzędzia.

LEBLANC

Chyba ma pan jakiś plan…

SWAIN

Zademonstruję…

POWRÓT

Zatoczyliśmy pełne koło: Wielki Generał potrzebuje pomocy bohatera, Czarna Róża stara się zapuścić korzenie jeszcze głębiej w strukturach Najwyższego Dowództwa, zaś upadły wojownik łaknie kolejnej bitwy. Tym razem będzie inaczej. Boram zdołał przywrócić ciało do życia, ale jego nowy kompan okazał się jedynie bezrozumną bestią ogarniętą żądzą pożerania żywych. Nie potrafię naprawić czegoś tak zepsutego, ale mogę mu wskazać nowy cel. To może wystarczyć do realizacji moich planów. Przygotowano rytuał. Ciało wciąż odczuwa głód.

Pij do dna, nasyć się krwią swojego zabójcy, synu Noxus, i powróć do życia.

– Swain

Osoby zainteresowane zapraszamy także nahttp://promo.eune.leagueoflegends.com/pl/reborn/#, gdzie zobaczycie stronę promocyjną w pełni okazałości.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.