Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Powrót trybu Jeden za wszystkich

Jeden za wszystkich był pierwszym specjalnym trybem gry udostępnionym nam przez Riot. Przez pierwsze dni był on dostępny jedynie poprzez specjalną modyfikacje klienta gry (modyfikacji musiała dokonać osoba zakładająca grę), jednakże później Riot zdecydował się udostępnić go wszystkim chętnym. Pomiędzy 22 listopada i 2 grudnia mieliśmy możliwość testować niesamowity tryb, w którym każdy z naszych sojuszników grał tym samym championem. One for all spotkał się z wyjątkowo ciepłym odbiorem społeczności i był zdecydowanie najlepszym z dotychczasowo udostępnionych trybów specjalnych.

W związku z bardzo licznymi prośbami społeczności Riot ostatecznie powiedział, że tryb zostanie przywrócony. Nie są znane bardziej szczegółowe detale, jednakże dopracowana mapa powinna przynieść wiele radości z rozgrywek. Dodatkowo pojawiły się pogłoski o wprowadzeniu trybu Jeden za wszystkich także na mapie Howling Abyss.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.