Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Powódź stulecia – potrzebna Twoja pomoc

Nieustające w ostatnich dniach opady deszczu wywołały największe od ponad 100 lat powodzie w Serbii, Bośni (powodzie w mniejszym stopniu dotykają także Chorwację). Już teraz tysiące osób musiało ewakuować się ze swojego miejsca pobytu, kilkadziesiąt ludzi zginęło, a w dodatku w krajach tych obecnie występują awarie elektryczne. Niestety prognozy nie są pomyślne – deszcz ma padać do końca tygodnia.

W związku z tymi wydarzeniami gracze pochodzący z tamtych regionów zwrócili się do Riotu i  reszty społeczności LoLa z prośbą o pomóc:

Wszyscy pamiętamy, że wy – ludzie z Riotu pomogliście pozbierać się ludziom z Japonii, którzy doświadczyli tsunami i trzęsienia ziemi, które miało miejsce w 2011 roku. Poprzez sprzedawanie skórki nazwanej “Nurse Akali” i przekazywanie w ten sposób zdobytych pieniędzy właśnie do Japonii pomagaliście japończykom w trudnych czasach. Teraz prosimy Was, abyście rozważyli możliwość sprzedawania jakiejś skórki i przekazywania pieniędzy na pomoc Serbii i Bośni w przezwyciężeniu kryzysu. Wiele ludzi będzie wdzięcznych za każdą sumę jaką będziecie mogli ofiarować. Wierzymy, że wśród pracowników Riotu i  graczy League of Legends znajduje się wiele osób znających istotę człowieczeństwa, dlatego prosimy o danie ludziom możliwości dołączenia do tej akcji humanitarnej po przez zakupienie jakiegoś skina, a samych ludzi o wszelką pomoc jaką mogą zaoferować ludziom mieszkającym w tych krajach.

Z góry dziękujemy

Gracze z Serbii, Bośni i Chorwacji

 

Wy także możecie pomóc po przez dotację (dane na obrazkach poniżej) lub poprzez zwykłe poparcie prośby wystosowanej w stronę Riotu, którą znajdziecie tutajJeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.