Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poważne zmiany w Team Curse

Zamieszanie wokół line-up’u amerykańskiej drużyny towarzyszyło nam już od końca fazy play-off LCS. Zdecydowanie niezadowalające wyniki prognozowały zmiany. Pierwsza dość szeroko dyskutowaną zmianą był powrót do Europy Edwarda “EdWard” Abgaryana. Ormianin już szykuje nową drużynę na sezon 4, aby podbić europejskich LCS.

Edward potwierdza na facebooku swój powrót do Europy, lecz nie zdradza nic więcej.

File:Crsacad dominate.JPG

Crs IWillDominate

Natomiast nie jest to jedyna zmiana w drużynie, gdyż ze składu występującego podczas LCS pozostał jedynie Voyboy! Kontrowersyjny jungler Saintvicious został odsunięty od składu i od teraz będzie pełnił rolę trenera. W jego miejsce wejdzie były jungler Team Dignitas – IWillDominate, który nie mógł występować w rozgrywkach sezonu trzeciego ze względu na jego toksyczne zachowanie, które zostało ukarane rocznym banem.

Nyjacky oraz Cop opuszczając główny skład dołączając do utworzonej siostrzanej dywizji LolPro, która jest powiązana z organizacją Curse. Będzie to trzecia dywizja tejże organizacji oprócz głównego składu oraz akademii. Do tworzącej się dywizji LolPro póki co dołączyli TrickZ (jungler) oraz Cruzerthebruzer ( toplaner, były zadowodnik Team MRN oraz Azure Cats). Pozycja supporta póki co w drużynie LolPro nie jest obsadzona.

Skład dywizji Curse.LolPro

NickImię i NazwiskoPozycja
USACruzerthebruzerCruz OdgenTop
USATrickZBrian AhnJungle
USANyjackyChenglong WangMid
USACopDavid RobersonAD


 

Luki w składzie Curse po Edwardzie, Cop’ie oraz Nyjacky’im uzupełniają Pobelter, Aphromoo Zekent. Pierwszy z nich ze względu na zbyt młody wiek nie występował w rozgrywkach sezonu trzeciego. Pozostała dwójka to również znani streamerzy NA. Aphromoo wraca do gry competitive po tym jak rozstał się z CLG, tym razem podejmie się roli ad carry, a Zekent będzie jego supportem.

Ogromne zmiany w dywizji zdecydowanie muszą być poparte ciężką pracą, gdyż Curse nie ma zapewnionego miejsca w LCS, dlatego też będą walczyć w Relegation Tournament z pretendentami do LCS.

Skład Curse.NA

NickImię i NazwiskoPozycja
USAVoyboyJoe EsfahaniTop
USAIWillDominateChristian RiveraJungle
USAPobelterEugene ParkMid
USAAphromooZaqueri BlackAD
USAZekentGeorge LiuSupport

A jak wam podoba się ten skład? Wydaje się mieć potencjał.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.