Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poszukiwany koordynator polskiej społeczności League of Legends

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment w którym musi zadać sobie pytanie, co chce w tym cholernym życiu osiągnąć. Jedni najwyżej na liście priorytetów zapiszą marzenia o najpiękniejszej dziewczynie ze szkoły średniej, inni skupią się na wielocyfrowej wygranej w multikumulacji, a jeszcze inni zadowolą się po prostu zgrają wgniecionych w ziemię orków.
A kto z Was wiąże swoją przyszłość z League of Legends? Kto z Was na szczycie swojej piramidy celów ustawił współpracę z Riot Games?

Uh, jest Was trochę…

To teraz dobra i zła wiadomość, co?


Dobra wiadomość jest taka, że pozycja koordynatora polskiej społeczności jest wolna i czeka właśnie na Ciebie! Tłum wiwatuje, a fanfary rozbrzmiewają po całej okolicy.
Masz szansę, nie zmarnuj Jej.

Z kolei zła informacja dotyczy tego, że mimo swojego ponadprzeciętnego zaangażowania będziesz musiał poddać się weryfikacji własnych umiejętności. Nie chodzi o test, najwyższą dywizję spośród znajomych czy liczbę odblokowanych skórek. Istotą są wymagania, które trzeba spełnić, aby móc zostać pełnoprawnym członkiem zespołu.

Wymagania:

 • Doświadczenie w pracy ze społecznością gamingową
 • Bezbłędna znajomość języka polskiego i angielskiego
 • Szerokie rozumienie mediów społecznościowych
 • Umiejętność obsługi narzędzi społecznościowych, w tym fora i CMSy
 • Znajomość League of Legends i potrzeb graczy

Dalej jesteś zainteresowany? To dobrze. Ludzie ambitni są dzisiaj potrzebni na rynku pracy.
Przejdźmy jednak do tego za co będziesz odpowiedzialny.

Obowiązki:

 • Będziesz tworzył trwałe relacje z graczami, monitorując wszystkie ich potrzeby i zachcianki
 • Będziesz współpracował z innymi zespołami celem poprawienia pozytywnych wrażeń graczy oraz eliminowania negatywnych doświadczeń z gry
 • Będziesz pomagał w realizowaniu wszystkich fajnych pomysłów Riot Games we współpracy z polską społecznością. Twoim zadaniem będzie współorganizowanie konkursów, pomoc przy nadzorowaniu programów ochotniczych, jak i uczestnictwo w turniejach offline czy konwentach
 • Będziesz reprezentantem polskiej społeczności w siedzibie Riot Games, pomagając w identyfikacji potrzeb polskich graczy

Jako członek irlandzkiego oddziału Riot Games możesz liczyć na…

Dodatkowe przywileje:

 • Elastyczne godziny pracy
 • Najlepsze komputery i peryferia
 • Nacisk na integrację, między innymi poprzez wspólne wycieczki czy pokazy najnowszych filmów
 • Dotowane posiłki

No i najważniejsze…

Własna
Koszulka
Riot Games
Wow

Brzmi interesująco?
Jeżeli dalej pragniesz stać na czele polskiej społeczności to jeszcze raz uważnie przeczytaj wszystkie wymagania i obowiązki. Jeżeli jesteś w stanie podjąć wyzwania to aplikuj. Powodzenia.
Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Adnotacja dla martwych, gamingowych zombie.
Zgodnie z trzecią zasadą flejmu informujemy, że wśród graczy możesz nie odnaleźć potrzebnych do „życia”mózgów. Zamiast tego mogą pojawić się śladowe ilości orzechów, bądź mandarynek.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.