Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pomysł na ulepszenie LoL-a: sugestie banów championów

Pomysły na ulepszenie League of Legends chyba nigdy się nie skończą – wraz z ogromną liczbą graczy, pojawiają się niesamowite pokłady pomysłów dążących do ulepszenia najpopularniejszej gry na świecie. Szczególnie mocno gracze pracują nad poprawkami do klienta gry, który nie ukrywajmy – jest już mocno przestarzały.

Jak bumerang wraca kwestia fazy banowania. Pomimo, że wielu gracyz nie docenia decyzji tutaj podejmowanych to w dużej mierze od niej zależy wygląd całego meczu. Dlatego też pojawiła się sugestia, aby każdy z graczy miał możliwość zasugerowania kapitanowi wyboru championów, których ich zdaniem powinno zabraknąć w rozgrywce.

Całość powinna być bajecznie łatwa do zaimplementowania – przedstawiono pierwszy bardzo prototypowy wygląd funkcjonalności:

screen

W teorii drobna poprawka – w praktyce mogłaby ułatwić fazę w trakcie której decyzje podejmowane są zdecydowanie zbyt pochopnie, a piątka losow dobranych osób ma za zadanie nie tlyko stworzyć drużynę, wybrać bohaterów, którzy będą pasować do ich stylu gry i dobrze się komponować, przy czym jednocześnie zbanować postacie, które są w stanie im najbardziej zagrozić. Liczba informacji, która jest do przekazania w tak krótkim czasie potrafi być przytłaczająca (znacie pewnie niezliczone przypadki kłótni już w w ekranie wyboru championów), dlatego – należy wszelkimi możliwymi środkami usprawnić ją.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.