Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Polak dołącza do Alternate

W jednej z amatorskich drużyn występujących obecnie w barwach Alternate doszło do dwóch zmian w składzie. Z drużyną pożegnał się dotychczasowy top laner Jannik “PhantomJo” Markert, a jego miejsce zajął nasz rodak Jakub “Koi” Nowicki. Dodatkowo z teamu odszedł Maximilian “Bonaparte” Lammel pełniący w drużynie rolę supporta, a w jego miejsce zdecydowano się zatrudnić Alejandro “daxa” Germaina.

Koi kibicom znany może być przede wszystkim z występów w EYES ON U, w barwach którego miał on okazję występować w EU Challenger Series. Jakub w swojej karierze był także częścią takich drużyn jak ESC Gaming, czy COREPLAY.

Jeśli chodzi natomiast o drugiego nowego zawodnika w ATN, to dax w przeszłości był częścią takich teamów jak Millenium , mousesports, czy Wizards e-Sports Club. Podobnie jak Koi zawodnik ten jeszcze do niedawna posiadał miejsce w Challengerze na serwerze EUW jednak obaj gracze nie tak dawno utracili pozycję w tejże lidze i obecnie znajdują się w wysokim D1.

Obecnym celem Alternate jest najprawdopodobniej zajęcie takiego miejsca w Challengerze teamowym na serwerze EUW, które upoważniłoby tą drużynę do wzięcia udziału w kwalifikacjach do następnej części EU Challenger Series. Team ten obecnie posiada około 100 LP w tejże lidze co oznacza, że zdobycie jeszcze około 250 LP pozwoli im (przynajmniej na jakiś czas) na zajęcie odpowiedniego miejsca.

Obecny skład ATN prezentuje się następująco:

PolandKoiJakub NowickiTop
GreecelNightmareGeorgios SkarafigkasJungle
GermanySnowMirco JankeMid
AustriaSunnyXXJosef SchusteritschAD
SpaindaxAlejandro GermainSupport

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.