Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pokaż swoje plejsy – event facebookowy

Lubimy oglądać plejsy nie tylko profesjonalnych graczy. Nawet w meczach, w których gramy zdarzają się takie, że jedyną reakcją na nie jest wielkie WOW przed monitorem. Podzielcie się z nami właśnie takimi zagraniami już teraz – zapraszamy na event facebook’owy: Pokaż swoje plejsy!

Ci, którzy śledzą nasz fanpage nieraz oglądają klipy, czyli krótkie filmiki z rozgrywki – staramy się na bieżąco wrzucać te, które naszym zdaniem są najciekawsze. Otrzymujemy również sporo prywatnych wiadomości od was, w których umieszczacie link do nagranych kompilacji zagrań waszego autorstwa – niektóre z nich naprawdę robią wrażenie! Dlatego postanowiliśmy umożliwić wam dzielenie się nimi poprzez nasz fanpage z pozostałymi członkami społeczności How2Win.

Już dziś zapraszamy was do wrzucania linków do plejsów, których jesteście autorami. Wybierzemy te, które uznamy za najciekawsze, okrasimy krótkim, treściwym opisem i wrzucimy na nasz fanpage (oczywiście podając nick autora) – z reguły będą to godziny ok. 9.oo oraz 18.oo, w tygodniu.

Poniżej zasady:

1. Klipy należy umieścić na YouTube’ie i nie mogą one być dłuższe niż 40 sekund.

2. Linki do klipów wyślijcie nam na adres: konkurs@how2win.pl,w tytule wpisując: Pokaż swoje plejsy – nick.

3. Klipy powinny zawierać zagrania (tzw. plejsy, ale również w żartobliwym tonie, faile itd.), których jesteście autorami.

4. Wysyłając nam link do swojego klipu wyrażacie zgodę na umieszczenie nagrania na naszym fanpage’u.

Jeśli otrzymamy odpowiednią ilość klipów ogłosimy konkurs z nagrodami na najlepsze plejsy czytelników How2Win, ale o tym nieco później 🙂

Zapraszamy!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.