Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pokaż swoje plejsy – event facebookowy – przypomnienie

Pamiętacie o naszej akcji na fanpage’u? Nadal możecie wysyłać swoje filmiki. Niebawem ogłosimy konkurs związany z tym wydarzeniem.

Wszelkie szczegółowe informacje możecie znaleźć pod poniższym linkiem:

https://how2win.pl/pokaz-swoje-plejsy-event-facebookowy/

Do powyższego dodamy jeszcze dwie informacje. Po pierwsze: używając sformułowania ‘plejsy’ mamy na myśli nie tylko rewelacyjne zagrania, ale także śmieszne sytuacje, faile, ciekawe pomysły na ogrywanie przeciwnika, farty itp. Zatem zakres jest szeroki, więc nie krępujcie się, śmiało 🙂

Po drugie: niebawem zakończymy ten event, w gronie redakcyjnym wybierzemy 5 opublikowanych na naszym facebooku filmików, które uznamy za najciekawsze. Wy natomiast ocenicie je, wyłaniając ten najlepszy – nagród nie zabraknie (chodzą słuchy, że Lupus na wakacjach nieco stopił swoje lodowate serce i być może uda się zorganizować nagrodę nie tylko dla autora, ale również dla głosujących…wow).

Zapraszam do dzielenia się swoimi plejsami!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.