Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pogodynka Janna (Forecast Janna) – najnowszy skin!

 

W najnowszym patchu radar dopplerowski pokazuje prawdopodobieństwo pojawienia się legendarnej skórki dla Janny, waszej ulubionej burzowej wspierającej. Oto, czego możecie się spodziewać, gdy Pogodynka Janna dotrze nad stały ląd:

  • Nowy model, którzy przypomina typowy ubiór, który możecie zobaczyć w wieczornych wiadomościach.
  • Zmienione efekty umiejętności – mapa przy Oku Cyklony, chmurka przy Zefirze czy bardziej gwałtowny Monsun i Wyjąca Wichura.
  • Animacje inspirowane pracą w studiu telewizyjnym, które będą równie dobrze prezentować się na Fields of Justice.
  • Nowy odpowiednio wyszkolony głos, którym będzie zapowiadać prognozę pogody.*

Czekajcie na dalsze informacje dotyczące najnowszej legendarnej skórki. I nie wychodźcie z domu bez parasola!

*Riot Games w żaden sposób nie gwarantuje, że prognoza przepowiedziana przez Pogodynkę Jannę będzie trafna. Wszelkie porady od bohaterów League mają charakter rozrywkowy i w żaden sposób nie odzwierciedlają sytuacji pogodowej w konkretnym kraju lub regionie. W mało prawdopodobnym przypadku, w którym prognoza Pogodynki Janny zgodzi się z sytuacją pogodową w danym kraju, będzie do całkowicie niezamierzone. Prosimy o skorzystanie z lokalnych prognoz pogody.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.