Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Podsumowanie tygodnia: pierwszy tydzień kwietnia

podsumowanie-tygodniaPoniedziałek

W poniedziałek był pierwszy kwietnia, a więc międzynarodowy April’s Fools Day i postanowiliśmy wstawić na stronę sporą ilość informacji primaaprilisowych (abyście sami musieli zgadywać która z nich jest poprawna). O ile żart z Ocelotem (swoją drogą dziękujemy mu za zgodę na całą akcję) dość szybko zidentyfikowaliście jako żart pierwszokwietniowy, o tyle Pax Jax, Meta a dolna linia oraz Łukasz „iMba” Dusza wraca do streamowania na AzubuTV! skutecznie nabrały część osób.

W poniedziałek standardowo wstawiliśmy rotację darmowych bohaterów (przypomnijmy, że jest to możliwe dzięki różnicom w strefach czasowych – rotacja pochodzi z koreańskich serwerów).

Ostatnim artykułem był cykl felietonów, które zawsze pojawiają się w poniedziałki. Mowa tutaj oczywiście o lidze z nowej perspektywy.Wtorek

Dostaliśmy informację o głosowaniu do meczu Allstar i natychmiastowo przekazaliśmy ją w poniższym artykule.

Na PBE pojawiła się opcja zmiany polecanych itemów w kliencie gry o czym informowaliśmy tutaj.

NumerPL rozpoczął serię “Lol na skróty”, która podobnie jak ten wpis ma pomóc tym z Was, którzy dysponują ograniczoną ilością czasu. Informacje o całym projekcie znajdziecie tutaj, a same wpisy są dostępne po rozwinięciu menu newsy i kliknięciu w zakładkę “Lol na skróty”.

Opublikowaliśmy wywiad z TheTess – graczem CW.Środa

Podobnie jak w przypadku reworku Karmy, dostaniemy darmową skórkę do Sejuani i Trundle’a o ile posiadać będziemy tych dwóch championów przed oficjalnym wejściem reworku w życie. Szczegóły nadchodzących reworków znajdziecie oczywiście w poniższym wpisie.

Informowaliśmy o postępach naszych dziewczyn z żeńskiej dywizji League of Legends – w dalszym ciągu trenują one bardzo ciężko, aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzących turniejów.

Chaox, który został wyrzucony z TSM zaprezentował swoje plany na najbliższe tygodnie.

Przeprowadziliśmy małą analizę: sighstone vs philo.

Poznaliśmy wszystkie skille Lissandry.

Dowiedzieliśmy się o zmianach w składzie aAa.Czwartek

Przygotowaliśmy dla Was filmik omawiający rework Sejuani. Ten jak i inne filmiki znajdziecie na naszym kanale youtube.

Wstawiliśmy informację o nowych skinach na PBE.

Kolejne zmiany w profesjonalnych drużynach. Po niedługiej przerwie Malunoo wrócił do DragonBorns.

Wywiad z Kokobon Gaming to niezła gratka dla osób zainteresowanych odbiorem League of Legends w innych krajach i kulturach, dlatego zdecydowaliśmy się specjalnie dla Was wprowadzić trochę egzotyki na naszą witrynę.

Gruchnęła informacja o nowym sposobie przyznawania awaratów i niemal natychmiast przekazaliśmy ją także Wam.

Przygotowaliśmy dla Was filmik omawiający rework Trundle’a. Ten jak i inne filmiki znajdziecie na naszym kanale youtube.Piątek

Informowaliśmy Was o możliwych problemach z uczestnictwem Diamondproxa w meczu Allstarts.

Ciekawostka: artykuły o League of Legends znalazły się w Fakcie.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was zapowiedź kolejnej kolejki LCS, aby przygotować Was na nadchodzące wydarzenie oraz dostarczyć wszelkich niezbędnych informacji.

Piątek był dniem w którym społeczność League of Legends zmagała się z padami serwerów, o czym na bieżąco informowaliśmy tutaj.Sobota

Przygotowaliśmy dla Was nową serię “Historia opekowatości“.

Informowaliśmy o starcie nowej edycji turnieju League4Masters – w komentarzach znajdziecie też informację o powiększeniu puli nagród.

Wspólnie z Wami zastanawialiśmy się co to właściwie znaczy wycarrować drużynę.

Podsumowaliśmy poprzednią ankietę, w której pytaliśmy o linię na jakich najczęściej gracie.Podsumowanie podsumowania

Jak widzicie tygodniowa ilość informacji jest ogromna, dlatego zdecydowaliśmy się wznowić podsumowania tygodnia oraz na bieżąco aktualizować “Lol na skróty”. Mamy nadzieję, że pomoże Wam to odnaleźć się w świecie League of Legends i wybrać najbardziej interesujące Was artykuły. Zostańcie z nami!

Obrazek na szczycie posta pochodzi ze strony hcgamer.pl

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.