Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Podgląd serii komiksów Zeda

Człowiek znany jako Zed, należący niegdyś do czcigodnego Zakonu Kinkou, a obecnie przewodzący bandzie zabójców, zamierza stanąć w obronie swej ojczyzny, Ionii… nawet jeśli oznacza to przelanie niewinnej krwi. Gdy obdarzony magiczną mocą psychopata zwany Khada Jhinem wraca, by znów zabijać, Zed musi zmierzyć się ze swoją trudną przeszłością, i to na wielu płaszczyznach — ponieważ konieczne będzie połączenie sił z dawnym druhem, Shenem, synem mistrza, którego Zed zabił! Opowieść o magii, zemście i honorze — straconym i odzyskanym.

Ci, którzy śledzili kampanię informacyjną związaną z 10-leciem, mogli zauważyć wzmiankę na temat komiksu o Zedzie w wypowiedzi GhostCrawlera. Dziś z radością ogłaszamy szczegółowe terminy wydania naszej następnej 6-częściowej serii komiksów o Zedzie. Pierwszy komiks z serii ukaże się 20 listopada 2019, a następnie co miesiąc aż do kwietnia 2020 roku będą ukazywały się kolejne zeszyty dostępne za darmo na Uniwersum. Wydanie papierowe będzie dostępne w maju 2020.

Historia napisana przez Odina Austina Shafera (WAAARGHbobo) i ilustrowana przez Edgara Salazara.

Podgląd grafiki

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.