Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poczuj się jak zawodnik LCS i zagraj z naszymi redaktorami! – Liga How2Win #3

Po dwóch edycjach Ligi How2Win przyszedł czas na kolejną okazję dla Was, by stanąć na Summoner’s Rift ramię w ramię z naszymi redaktorami! Dlatego dziś przedstawiamy nową, ulepszoną i wypolerowaną edycję numer trzy, w której ośmiu naszych przedstawicieli weźmie pod skrzydła 5 czytelników, by uczynić z nich pełnoprawną drużynę, z którą później będzie uczestniczyć w rozgrywkach w formacie LCS, aby dowieść, że to jego zespół zasługuje na najwyższe miejsce na podium. Czy jesteście gotowi na rywalizację jeszcze zacieklejszą od tegorocznych Worldsów?

Jeśli chcieliście nieco bliżej poznać osoby, które dostarczają wam wieści ze świata League of Legends, a do tego liczycie na dobrą zabawę – teraz macie ku temu świetną okazję! Co więcej, każdy mecz fazy pucharowej turnieju będzie na żywo streamowany i komentowany, a my będziemy wyświetlać jego przebieg na stronie głównej naszego portalu, więc dodatkowo możecie też popisać się swoimi umiejętnościami przed całą naszą społecznością! Jeśli udało mi się Was zachęcić do udziału, to poniżej znajdziecie informacje o Lidze oraz oczekujących na was kapitanach.

Podstawowe wiadomości:

Czas trwania zapisów: 31.10 – 27.11.16

Rozpoczęcie rozgrywek: 02.12.16

Serwer: EUNE

Format rozgrywek: 8 drużyn w jednej grupie, mecze każdy z każdym BO1, a w fazie pucharowej BO3

Dokładne informacje znajdziecie w regulaminie – TUTAJ

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SIĘ ZAPISAĆ

Kapitanowie

 

Achmed

Najbardziej wystrzałowy kapitan z całej ósemki. Dawno temu, w wyniku średnio udanego eksperymentu naukowego, pozbawił się wszelkich szans na zwycięstwo w konkursie piękności oraz włosów na głowie. Jego wybuchowy temperament niejednokrotnie zawstydzał samego Ziggsa, a bombowe taktyki mają w teorii zaprowadzić jego drużynę do zwycięstwa. Wprawiony w organizacji turniejów dla How2Win, chce pokazać, że umie je także wygrywać.

Euphranor

Z wystrzałowością prawie dorównuje Achmedowi, lecz jego specjalnością jest strzelanie prosto w głowę niczym Caitlyn swoją superumiejętnością. Główny redaktor działu CS:GO i fanatyk noży nie ustępuje jednak nikomu w swoich zdolnościach na Polach Sprawiedliwości i w wolnych chwilach między rushowaniem B, praktyczną nauką rosyjskiego i otwieraniem skrzynek, przygotowuje plan podboju Runterry.

Gord0n

Spośród wszystkich trenerów, on jako jedyny zajmuje się tym już od pierwszej edycji. Najpierw w półfinale, potem w finale, teraz celuje tylko w najwyższe miejsce na podium. Na stronie zajmuje się opieką nad działem newsów, a prywatnie marudzeniem i utwierdzaniem innych, że to on ma zawsze rację. Mimo twardej skorupy, w środku jest tak naprawdę delikatną duszyczką oglądającą My Little Pony.

Hansen

Pomimo bycia najnowszym narybkiem w redakcji, szybko się zaaklimatyzował i już szykuje się na podbój świata. Lekcje dotyczące swojego ukochanego Veigara brał wprost od wschodnich mnichów z zakonu Rei i tę wiedzę z pewnością będzie chciał wykorzystać w praktyce, udowadniając innym, że rzeczywiście jest złem i zmieniając ich śmiech w nieskończoną rozpacz.

MicroAce

W wiedzy o e-sporcie prawie dorównuje Kaadzikowi, więc został mianowany na przełożonego tego działu w strukturach How2Win. Od tego czasu dzielnie i cierpliwie analizuje wszystkie ważne mecze, co, mimo wszelkich starań i nieskończonej wiary w Renegades, pozwoliło mu jak dotąd uniknąć ostatniego miejsca w Fantasy LCS. W Lidze, po skończeniu swoich wykładów o szacunku wobec wszystkich, nawet najbardziej znienawidzonych wrogów czy streamerów, chce pokazać, z jakiej ulepiony jest gliny.

Radomi

Tak, to on. Ten, który za odpowiednią opłatą dostarcza koreańskim mistrzom informacje o najlepszych pickach wprost ze swoich Tier List. Obecnie ukryty pod przykrywką newsmana, tworzy te arcydzieła, by mydlić oczy przeciwnikom. Prywatnie koneser wszelkich bohaterów wsparcia, rodowity mieszkaniec Radomia, a na domiar złego (wraz z Gord0nem) zagorzały fan Clown9.

Snakersid

Naprawdę stara się być najlepszym, jak nigdy dotąd nikt. Choćby dżunglę miał przemierzyć wzdłuż i wszerz, odnajdzie wszystkie buffy. Wszystkie techniki, jakie pragnie wykorzystać, nabył, oglądając gry profesjonalistów podczas niewolniczej ciężkiej pracy w e-sporcie (choć chodzą słuchy, że to oni nabyli je od niego). Jedno jest pewne – jeśli usłyszysz w lesie jego śpiew, nie oczekuj niczego dobrego i bierz nogi za pas!

Shiro

Jako jeden z nielicznych postanowił dzielnie kontynuować dziedzictwo triumfatora poprzedniej edycji turnieju, a przynajmniej w zakresie oglądania zbyt dużej ilości anime. W życiu, którego przez mangę pozostaje mu już niewiele, zajmuje się pisaniem – na portalu artykułów, a na Summoner’s Rift obelg na czołach zmasakrowanych jego karabinem maszynowym rywali (oczywiście katakaną). Jest również niepoprawnym optymistą, co pokazuje poprzez nieograniczoną wiarę w wygranie Worldsów przez Fnatic. Z podobnym nastawieniem zamierza ruszyć na czyhających na jego drodze przeciwników w naszym turnieju.

 
Liga How2Win opiera się w całości na naszym forum – http://forum.how2win.pl/ – i to tam będą pojawiać się najświeższe informacje na jej temat. Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić poczynania naszych ekip, odwiedź je koniecznie!

Jeśli natomiast macie jakieś pytania, śmiało piszcie je w komentarzach pod tym artykułem lub w wyznaczonym do tego temacie na forum.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.