Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Płatne skórki do Summoner’s Rift – dobry czy zły pomysł

Ostatnimi czasy coraz więcej fanów League of Legends dysponujących zdolnościami artystycznymi decyduje się na stworzenie unikalnych skórek do Summoner’s Rift. Pisaliśmy o tym między innymi w temacie Lodowe Summoner’s Rift [fan]. Teraz – pojawiła się kolejna instalowalna modyfikacja, którą znajdziecie na materiale graficznym poniżej:

summoners_rift

W związku z tym nasuwa się oczywiste pytanie – a co by było, gdyby Riot udostępnił opcję kupowania skórek do mapy? Żeby zamiast korzystać z zewnętrznych programów zmieniających wygląd artyści Riotu stworzyli pełne, kompletne mapy? Gdyby porządnie się za to zabrać z pewnością wpływy przebiły by koszty, a każdy mógłby rozkoszować się unikalnym wyglądem mapy. Pomysłów na wygląd mapy jest naprawdę dużo – wystarczy porządnie pogrzebać po stronach (jeśli chcecie możemy stworzyć post z zebranymi najlepszymi skórkami).

Jak myślicie – czy to krok w dobrym kierunku? Czy Riot kiedykolwiek się na to zdecyduje?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.