Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pirean oficjalnie opuszcza szeregi SK Gaming

Wraz z zakończeniem rozgrywek we wszystkich regionach, dla drużyn które nie zdołały zakwalifikować się na tegoroczne Mistrzostwa Świata rozpoczął się okres przeznaczony na budowanie nowych składów.

Do tego zadania powoli przymierza się występujące w LEC SK Gaming, które dzisiaj poinformowało, że w 2020 roku barw tego zespołu nie będzie reprezentował koreański mid laner Choi “Pirean” Jun-sik , który obecnie pozostaje wolnym zawodnikiem.

Nie jest to jakieś wielkie zaskoczenie biorąc pod uwagę fakt, że w opini większości zainteresowanych Pirean nie prezentował w Europie zbyt wysokiej formy i raczej nie zasługiwał na poświęcanie dla niego miejsca na zawodnika z innego regionu. Dodatkowo warto pamiętać, że Koreańczyk nie występował już w podstawowym składzie SK pod koniec letniego splitu, kiedy to jego miejsce w rosterze zajął dotychczasowy zawodnik akademii Janik “Jenax” Bartels . Póki co nie wiadomo, czy ten zawodnik ostatecznie pozostanie w składzie pierwszej drużyny SK Gaming, jednak pierwsze pogłoski sugerują raczej, że organizacja rozgląda się za nowym mid lanerem.

źródło: =https://twitter.com/SKGaming/status/1178644561897365509

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.