Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Phreak komentuje zmiany w Morganie

Jeśli śledzicie zmiany na PBE w nowym patchu 3.13 pojawiło się kilka zmian w morganaw W Morgany. Zmiany dotknęły redukcji MR, która została usunięta, w zamian za to dodano procentowe obrażenia skalujące się z brakującym hp przeciwnika.

Oto wypowiedź Phreaka, który odpowiada na komentarze graczy na temat tych zmian:

Wiem że zmiany w Morganie nie osłabiają tej postaci są to jedynie zmiany w jej umiejętnościach, które mają wpłynąć na jej game-play.  Do tej pory problemem Morgany była zbyt łatwa farma (przypomnę tylko że Morgana to jedyny bohater, który na 5 poziome jedną umiejętnością zabija fale minionów). Morgana w tym momencie ma praktycznie darmowa farmę ponieważ gdy już zakupimy 2x Doran Ring czy coś w tym stylu mamy regeneracje many na takim poziomie, że praktycznie nie odczuwamy jej ubytku przy użyciu morganaw W. Naszym celem w nadchodzących zmianach jest dać tej postaci większy potencjał do zabijania( gdy trafimy z morganaq Q i dodamy do tego morganaw W które teraz stackuje się z brakującym hp zadajemy całkiem niezłe obrażenia), a zmniejszyć jej potencjał do farmienia. Jeśli te zmiany nie zrekompensują wystarczająco strat w farmieniu będzie to coś co będziemy chcieli zmienić by wyrównać te starty.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.