Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Petycja ws. rekompensaty za problemy z EUW

Wizerunek Riot Games bardzo ucierpiał w ostatnich 2 m-cach, zwłaszcza wśród graczy EU W. Spowodowane jest to wieloma problemami z serwerem, które w dużym stopniu utrudniały, a czasem wręcz uniemożliwiały grę.

Jeden z graczy zdecydował się na napisanie petycji do Riotu, ponieważ, jak słusznie zauważył, gracze z ameryki północnej za podobne problemy, lecz z mniejszym natężeniem dostali po 2000 RP. Podobnie stało się na serwerach koreańskich, gdzie gracze w ramach zadośćuczynienia dostali limitowaną skórkę przygotowaną tylko dla tego serwera. Gracze z Europy na obecną chwile nie mogą liczyć na żadną formę rekompensaty.

Pojawiło się wiele głosów społeczności mówiących o tym, że Riot faworyzuje niektóre regiony i właśnie ta petycja ma temu przeciwdziałać. Poniżej wklejam link do wyżej opisanej petycji.

Petycja

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.