Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

PBE – nowy skin Morgany i zmiany w Skarnerze

Wczoraj w plikach clienta przeznaczonego do odpalania serwera testowego PBE pojawił się obrazek nazwany “Morgana_Skin06_BA_Tar_cloud”.

Niewykluczone, że przypadkowo w ten sposób został ogłoszony nowy skin dla Morgany. Warto jednak pamiętać, że równie dobrze obrazek ten może być pozostałością po anulowanym projekcie czy kompletnie nieważnym plikiem, który przypadkowo znalazł się w cliencie.

Pozostając jeszcze w tematyce PBE, warto przytoczyć wypowiedź jednego z pracowników Riotu – Meddlera, który zapytany o to, kiedy zapowiadane  zmiany w Skarnerze ujrzą światło dzienne, odpowiada:

Chcemy wprowadzić jakieś zmiany na PBE w przeciągu jednego-dwóch patchy. Zmiany w pasywce, które obecnie są przez nas testowane (nowa pasywka odpowiednio użyta zwiększa ilość CCków Skarnera) wymagają zmiany pewnych wizualnych efektów. Zmiany te nie są tak proste jak zwykła zmiana w liczbach, stąd wprowadzanie ich zajmuje dłuższy okres czasu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.