Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

PBE – jak się zarejestrować

Właśnie została otwarta rejestracja na serwerach testowych. Oto informacja, którą znajdziemy na stronie głównej:

 

Publiczny serwer testowy (PBE – Public Beta Environment) to serwer League of Legends z ograniczonym dostępem, na którym gracze pomagają nam testować „odtajnione” elementy i zawartość, które jeszcze nie są gotowe do umieszczenia w grze (i możliwe, że nigdy nie będą).

Po co nam serwer testowy?

Riot chce w jak największym stopniu skupić się na graczach, co wiąże się z wysłuchiwaniem waszych uwag. To one pomagają nam ulepszać League of Legends. Jeśli chodzi o znalezienie problemów, testowanie pomysłów i tworzenie gry, chcemy od was uzyskiwać jak najwięcej uwag. Serwer PBE pozwala nam wezwać pasjonatów League of Legends i pozwolić ich oczom, mózgom i klawiszom QWER ocenić nowe elementy gry.

Jak to działa?

Co jakiś czas będziemy wybierać niedużą grupę kandydatów (wybranych na podstawie różnych kryteriów) do testowania nowych elementów w danym cyklu serwera PBE. Zaproszeni będą mogli stworzyć konto na serwerze PBE, pobrać klienta i zagrać. Po uzyskaniu dostępu mogą grać i przysłać uwagi dotyczące nowych bohaterów, elementów gry i innej zawartości, by pomóc nam w przygotowaniu jej do wydania.

Po skończeniu każdego cyklu na serwerze PBE, testerzy wrócą na listę kandydatów, z której wybrani zostaną uczestnicy następnego cyklu. Proces ten ma na celu dobranie odpowiednich testerów do właściwych elementów gry, oraz zwiększyć liczbę osób, które wpływają na rozwój League of Legends.

Swoje konto zarejestrujecie tutaj:

http://pbesignup.eune.leagueoflegends.com/pl/pbe-signup (EUNE)
http://pbesignup.euw.leagueoflegends.com/en/pbe-signup (EUW)

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.