Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Patch 4.7 opóźniony

Wyjście patcha 4.7, który pierwotnie został zaplanowany na 7 Maja, zostało oficjalnie opóźnione o 24 godziny. Cała ta sytuacja spowodowana jest bugiem odkrytym nie tak dawno na PBE. Choć błąd ten jest dość poważny, to po całonocnym testowaniu Riot odkrył już sposób na załatanie go i jest w trakcie wprowadzania tego rozwiązania (jednak jak zostało to wspomniane opóźni to wyjście patcha o jeden dzień).

Jest jednak na co czekać, w końcu najprawdopodobniej nowa aktualizacja przyniesie na serwery live między innymi kompletnie nowego bohatera Brauma. Do tego w patchu znajdziemy zapowiadane już zmiany systemu gry (takie jak zmiana ilości złota za zabicie smoka, czy zmiana buffu wież), które mają usprawnić trochę obecny model rozgrywki. Nie zabraknie też oczywiście zmian w balansie  (wśród, których znajdą się między innymi zmiany mające zwiększyć pule bohaterów, którzy z powodzeniem mogą być grani na górnej alei), które jak zawsze mogą namieszać w rozgrywkach rankingowych.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.