Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Opis patcha 9.3: edycja fabularna

Annie: Kłopoty

Annie, Tibbers, Runeterra

Jeśli chodzi o naszą małą Annie, trzeba pamiętać o jednym: nigdy nie jest sama. Prawda, Tibbers?

Katarina: Wiadomość na ostrzu noża

Katarina, Swain, Noxus

Zabójcze ostrza to tylko część jej uzbrojenia. Zna swój cel. Zna teren, na którym zabija. Wszystko może posłużyć jej za narzędzie mordu.

Master Yi: Z powrotem w domu

Master Yi, Ionia

Podczas kolejnego powrotu do domu Master Yi musi zmierzyć się ze swoją przeszłością i przygotować się na to, co niesie przyszłość.

Udyr: Nowa biografia

Udyr, Lee Sin, Freljord, Ionia

Udyr jest więcej niż człowiekiem. Stanowi przekaźnik nieposkromionej mocy pradawnych, zwierzęcych duchów Freljordu.

W zaktualizowanej biografii daliśmy Udyrowi nową historię. Urodzony w niezwykłych okolicznościach, miał stać się wielkim duchowym wędrowcem — ale jego rosnące moce wkrótce stały się jego przekleństwem prowadzącym do chaosu. Wprowadziliśmy także niewielką zmianę w relacjach łączących Udyra i Lee Sina, która spowoduje, że bliskie związki Ionian z wymiarem duchowym pomogą Udyrowi lepiej zrozumieć naturę swojego daru.

Sejuani: Nowa biografia

Sejuani, Ashe, Grena, Freljord

Sejuani jest brutalną, surową wojmatką Zimowego Szpona, jednego z najstraszniejszych plemion Freljordu. Jej pobratymcy toczą z żywiołami bój o przetrwanie, co zmusza ich do najeżdżania Noxian, Demacian i Avarosan, by przeżyć srogie zimy.

Okoliczności, w jakich Sejuani została wychowana, są najważniejszymi punktami jej nowej biografii. Dzięki nim możecie zrozumieć, dlaczego Sejuani uważa, że tylko ona jest godna władać Freljordem. Dzięki niedawnej publikacji Ashe: Wojmatka mogliśmy też wykorzystać okazję i uwypuklić relacje, które to medium rozszerzyło, a także zyskaliśmy podstawy, by nazwać Sejuani wojmatką Zimowego Szpona.

Jarvan IV: Nowa biografia

Jarvan IV, Garen, Shyvana, Xin Zhao, Demacia

Książę Jarvan, jedyny syn króla, jest następcą tronu Demacii. Wychowany, by stać się wzorem cnót swojego narodu, jest zmuszony do balansowania pomiędzy oczekiwaniami a własnym pragnieniem wykazania się na polu bitwy.

Zaktualizowaliśmy biografię Jarvana IV, aby uwzględnić okoliczności jego narodzin, które w przyszłości skłoniły jego ojca, by złożyć przyszłość Demacii na barki młodego księcia Jarvana. Okres dorastania Jarvana uwzględnia teraz jego relacje z Xin Zhao, seneszalem jego ojca, który dołożył starań, by rozszerzyć wiedzę Jarvana o świecie znajdującym się poza murami Demacii. Dzięki pozostałym korektom biografia powinna teraz wyraźniej prezentować jego poglądy na stosunki Noxusu z Demacią oraz jego osobiste relacje z Garenem i Shyvaną, którzy są gotowi stanąć u jego boku jako obrońcy przyszłego króla.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.